06:00
Мультфільми.
08:00
"Загублений світ".
15:25
 Х/ф "Таємниця татуйованої мумії".
17:20
 Прем'єра. Х/ф "Роман у джунглях".
19:25
Т/с "Опер за викликом", 1 сезон, 1 і 2 с.
21:30
Т/с "Касл", 2 сезон, 7 і 8 с.
23:00
 Х/ф "Королівство гладіаторів".
00:45
"Облом.UA".
05:20
"Цілком таємно".
06:00
Мультфільми.
08:00
Т/с "Безсмертний", 7 і 8 с.
09:45
"Загублений світ".
13:50
 Х/ф "Геркулес".
15:30
 Х/ф "Повернення Геркулеса".
17:15
"Загублений світ".
18:15
Новини "Спецкор".
18:50
"ДжеДАІ".
19:25
Т/с "Опер за викликом", 1 сезон, 3 і 4 с.
21:30
Т/с "Касл", 2 сезон, 9 і 10 с.
23:00
Т/с "Касл", 2 сезон, 7 і 8 с.
00:45
"Облом.UA".
06:00
Мультфільми.
08:00
Т/с "Безсмертний", 9 і 10 с.
09:35
Новини "Спецкор".
10:15
"ДжеДАІ".
10:55
"Загублений світ".
12:55
"Цілком таємно".
13:25
"Помста природи".
13:40
 Х/ф "Гонщик".
15:45
 Х/ф "211".
17:15
"Загублений світ".
18:15
Новини "Спецкор".
18:50
"ДжеДАІ".
19:25
Т/с "Опер за викликом", 1 сезон, 5 і 6 с.
21:30
Т/с "Касл", 2 сезон, 11 і 12 с.
23:00
Т/с "Касл", 2 сезон, 9 і 10 с.
00:45
Т/с "Безсмертний", 10 с.
01:25
"Облом.UA".
06:00
Мультфільми.
08:00
Т/с "Безсмертний", 11 і 12 с.
09:35
Новини "Спецкор".
10:15
"ДжеДАІ".
10:55
"Загублений світ".
13:55
"Помста природи".
14:05
 Х/ф "40 днів та ночей".
15:45
 Х/ф "Бета-тест".
17:15
"Загублений світ".
18:15
Новини "Спецкор".
18:50
"ДжеДАІ".
19:25
Т/с "Опер за викликом", 1 сезон, 7 і 8 с.
21:30
Т/с "Касл", 2 сезон, 13 і 14 с.
23:00
Т/с "Касл", 2 сезон, 11 і 12 с.
00:45
"Облом.UA".
06:00
Мультфільми.
08:00
Т/с "Безсмертний", 13 і 14 с.
09:35
Новини "Спецкор".
10:15
"ДжеДАІ".
10:55
"Загублений світ".
12:55
"Помста природи".
13:05
 Х/ф "Роман у джунглях".
15:05
 Х/ф "Спис долі".
17:15
"Загублений світ".
18:15
Новини "Спецкор".
18:50
"ДжеДАІ".
19:25
 Х/ф "Людина президента".
21:15
 Х/ф "Людина президента 2".
23:00
 Х/ф "Закон доблесті".
00:55
"Помста природи".
04:30
"Цілком таємно".
06:00
Мультфільми.
08:00
"Загублений світ".
13:00
 Х/ф "Експедиція "Ноїв ковчег".
15:35
 Х/ф "Закон доблесті".
17:20
 Х/ф "Бюро людяності".
19:05
 Х/ф "Перше вбивство".
21:00
 Х/ф "Некерований".
22:50
 Х/ф "Спис долі".
01:00
"Облом.UA".
04:40
"Цілком таємно".
06:00
Мультфільми.
08:00
"Він, Вона і телевізор".
13:25
 Х/ф "Некерований".
15:15
 Х/ф "Людина президента".
17:05
 Х/ф "Людина президента 2".
18:50
 Х/ф "Останній рубіж".
20:30
 Х/ф "Американець".
22:30
 Х/ф "Імперія акул".
00:15
"Він, Вона і телевізор".
03:40
"Облом.UA".
04:35
"Цілком таємно".